Magpul PMag
Magpul PMag

Magpul PMag

W dzisiejszych czasach umiejętność posługiwania się bronią może być bardzo przydatną cechą. Jedną z popularniejszych broni jest cywilny karabinek AR-15, dostępny w kilku wersjach. Jednym z kluczowych dodatków do tego rodzaju karabinków jest magazynek, który powinien być lekki oraz wytrzymały.

Jaki wybrać magazynek do karabinków systemu AR-15?

W dzisiejszych czasach umiejętność posługiwania się bronią może być bardzo przydatną cechą

Wybierając magazynek do karabinu AR-15 warto postawić na Magpul PMag. Jest to lekki magazynek polimerowy stworzony z myślą o komforcie użytkowania. Odznacza się on wyjątkową odpornością na różnego rodzaju czynniki zewnętrzne. Wybierając ten magazynek otrzymuje się świetny balans pomiędzy wysoką jakością wykonania, ceną oraz wygodą użytkowania. W magazynu zastosowano specjalną sprężynę ze stali nierdzewnej, dzięki czemu jest on niezwykle długowieczny i wytrzymały. Magazynek jest bardzo lekki, waży zaledwie 136 gramów oraz jest w stanie pomieścić 30 nabojów. Dodatkowo jest kompatybilny nie tylko z karabinkach systemu AR-15, ale również M-16 oraz M-4.

Zalety magazynku Magpul

Do głównych zalet magazynku Magpul PMag należy przede wszystkim bardzo lekka, ale także wzmocniona konstrukcja polimerowa zapewniająca ochronę przed czynnikami zewnętrznymi. Ponadto magazynek cechuje się niezwykle wysoką kulturą pracy poprzez zastosowanie specjalnej geometrii. Wykorzystany do budowy magazynku popychacz jest samosmarujący oraz zabezpieczony przed przechyleniami. Niewątpliwą zaletą tego modelu jest także specjalna sprężyna stworzona ze stali nierdzewnej, bardzo wytrzymała oraz długowieczna. Magazynek cechuje się także niezwykle wygodnym w użytkowaniu chwytem, który ułatwia jego wyciąganie oraz wkładanie w niemal każdych warunkach.

Magazynek Magpul to niezwykle popularny wybór szczególnie wśród służb mundurowych oraz strzelców sportowych

Dlaczego warto postawić na magazynek Magpul?

Magazynek Magpul PMag jest przede wszystkim niezwykle uniwersalny, gdyż możliwe jest jego zastosowanie w kilku najbardziej popularnych systemach karabinków. Specjalna polimerowa konstrukcja zapewnia natomiast łatwość użytkowania oraz obniżenie wagi ekwipunku. Na magazynek nałożona może zostać specjalna osłona, która chroni go przed różnego rodzaju czynnikami zewnętrznymi i zanieczyszczeniami mogącymi przedostawać się do środka w trakcie jego przenoszenia.

Magazynek Magpul to niezwykle popularny wybór szczególnie wśród służb mundurowych oraz strzelców sportowych. Odznacza się on szeregiem zalet oraz świetnym wyważeniem pomiędzy wysoką jakością wykonania, a ceną. Ponadto jest on niezwykle wygodny w użytkowaniu oraz lekki. Wybierając magazynek do systemów AR-15 warto więc postawić na MagPul PMag.